

(...) porcja energetycznego punk rocka, żeby nie szukać daleko porównań, wystarczy wspomnieć Armię i Post Regiment (wokalistka, motoryczność, melodia), ale jednocześnie nie sposób odmówić Antidotum swoistego charakteru, który nie pozwoli ich zaszeregować do grona licznych, często przeciętnych, kopistów Postu. Do tego ostrzejsze, bardziej załoganckie teksty - po prostu żywy punk rock AD 2004.
https://nnnw.bandcamp.com/album/testowane-na-ludziach-tested-on-people
(edytuj w module Customer Reassurance)
(edytuj w module Customer Reassurance)
(edytuj w module Customer Reassurance)
Aż dziw, że ta warszawska załoga nie zdołała wcześniej wydać płyty. Po debiucie w Złotej Skale ponad 10 lat temu zamilkli, a ich powrót w kwiecie wieku jest wyjątkowo udany - porcja energetycznego punk rocka, żeby nie szukać daleko porównań, wystarczy wspomnieć Armię i Post Regiment (wokalistka, motoryczność, melodia), ale jednocześnie nie sposób odmówić Antidotum swoistego charakteru, który nie pozwoli ich zaszeregować do grona licznych, często przeciętnych, kopistów Postu. Do tego ostrzejsze, bardziej załoganckie teksty - po prostu żywy punk rock AD 2004.
Najpiertw było Anti S U, jeszcze w szkole średniej. W 1992 roku zmienili nazwę na Antidotum. Pierwszy koncertpod tym szyldem zagrali na wiosnę tego samego roku. Wydali płytę "Katharsis" w "Złotej Skale" rok później.
Latem 1994 nastąpiła przerwa trwająca do zimy 2000.
Dziś Antidotum to: Anna, Kesur, KriKri i Wasyl.