search

WISDOM IN CHAINS "Anthems" CD

56,10 zł
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Wszystkim dobrze znana formacja WIC i wspaniała wyzytówka sceny PAHC na tyle pokochała nasz kraj, że chłopaki postanowili zrobić ukłon dla polskiej sceny. Z tej okazji wyszedł specjalny album"Anthems"  (Postcard From Poland) zawierający największe hity i szlagiery formacji. Na płycie znajdują sie ulubione numery, które zawsze grają na koncertach więc każdy na pewno to zna i lubi. W pakiecie mamy trzy pierwsze albumy (Wisdom In Chains, Die Young, Class War), wszystko od teraz na jednym krążku w super cenie. Nie mogło zabraknąć też bonusów dlatego na końcu płyty jest umieszczony dodatkowo bonus track nigdy wcześniej fizycznie nie publikowany w takiej formie - na pewno uszczęśliwy fanów kapeli Cock Sparrer.
To jeszcze nie wszystko bo cały artwork to elegancki digipack stworzony z koncertowych fotek. Zdjęcia pochodza z pierwszego koncertu WIC w Polsce (Katowice 2010) zatem każdy kto tam wtedy był ma duże szanse znaleść się na zdjęciach!! Fotki robią wrażenie ;)
Jeśli ktoś jeszcze nie zna tej formacji to warto powiedzieć, że WIC kochaja zarówno punki, skini jak i hardcorowcy. Jest to istna mieszanka która z pewnościa podejdzie zwollenikom : Warzone, Agnostic Front, Sheer Terror, Blood For Blood, North Side Kings, Spider Crew itp.

Warto obadać na początek też dwa teledyski:
http://www.youtube.com/watch?v=KKrmw8Kb1I0
http://www.youtube.com/watch?v=B6sXM20VwUk

Opis

kraj
us
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.